• kız taklidi yapan sözlük erkekleri

  5.
  Erkek olsa ne olur kiz olsa ne olur. Nikâhınıza mi alacaksiniz. Ask mi yaşayacaksınız. Insan yanyana oturup konuştuğu sevgilisine , arkadaşına güvenmezken nasil tanımadığı bir hayale güvenir. Yazın çıkın. Burası çok da ciddiye alınacak bir yer değil.
  4 ... giden gider
 • kadınların en çok inandığı yalanlar

  16.
  Çok güzelsin.
  2 ... giden gider
 • ağza takılan boktan şarkı

  14.
  Hopla zıpla kuli kuli kuli
  Danset oyna kuli kuli kuli
  Oh be dunya kuli kuli kuli kuli
  Kuli kuli kululu

  Cocuk şarkısıdır.
  1 ... giden gider
 • türbanlılar neden daha namuslu olur

  7.
  Bütün başını örtenler farz olduğu için mi ortunuyor sanıyorsunuz. Hayır sanmıyorsunuz da öyle düşünmek Ya da çamur atmak işinize geliyor sanırım. Müge ankliya çıkanların çoğu örf adet Ya da aileden öyle gördüğü için başını örtüyor. Normal de açık olanlar bile oraya çıkarken iyi intiba olsun diye başına bir yazma takiveriyor. Sonra polis götürürken bir bakıyorsun başı açık. Burdan geleceğim nokta şu, her başını örten namuslu ya da her açık namussuz diyemeyiz. Zaten günümüzde turban moda oldu. Başı örtüp daracık kot giyen deki mantık nedir bunu kimse çözemiyor . Bu da bir donem bir müddet sonra yerini başka bir akıma bırakır. O zaman gerçek manada dini yaşananla diğerleri ayrılır.
  3 ... giden gider
 • bebek istiyorum ama koca istemiyorum

  15.
  Böyle bir isteği olanlar yarın ben bu çocuktan sıkıldım, vazgeçtim istemiyorum da diyebilir. Sırf çocukları anne baba sevgisiyle büyüsün diye birbirine katlanan insanlarla doluyken çevremiz böyle bir istek mantıksızdır. Cocuk hem anne hem baba ister.
  2 ... giden gider
 • markete poşet parası ödeyen ilk enayi

  4.
  Gülüp eğlenecek bir sey yok. Bu gün verdik 25 kuruş. Alışırız buna da alışırız.
  3 ... giden gider
 • market poşetlerinin paralı olması

  11.
  Acilisi bu gun yaptık. Bir dahaki sefere cebimizde poşetle gideceğiz. Ama ben çöp poşeti yapıyordum. Cok lazım oluyor poşet.bakalim bu iş nasil olacak.
  3 ... giden gider
 • arkadaşlar ben aşk acısını atlatamıyorum

  31.
  Aşk acisi da neymiş. Bu dunya da insanlar açlıktan oluyor. Anneler çocuğunu beslenemediği için intihar ediyor. Nice emeklerle ve sevgiyle buyuttugunuz yavrunuz şehit oldu diyorlar. Ne hastalıklar var ki çaresi yok. Ömür boyu yatalak vaziyette olmaya mahkûm insanlar var. Ve daha neler neler. Aşk güzeldir acısı da olacak elbet. Her istediğimiz olacak diye bir kural yok. Lakin saçma sapan simarikliklarla hayatımızı zindan etmeye gerek yok.
  5 ... giden gider
 • çocuk odasına sahip olmamış çocuk

  116.
  Cocuk odası da neymiş.iki oda vardı. Birinde annem babam diğerinde 4 kardeş ve babaannem yatardık. Yere yatak serer birinde ablam ben , diğerinde abim ve erkek kardeşim yatardık. Sonra yeni evimiz oldu. Orda oda vardı fazladan fakat sobalı olduğu için oturma odasında yatardım
  Tv seyrederek uyumak güzeldi. Sonra kendi odam oldu.vs. şimdi mi cok şükür odam ,dolanım vs.hersey var lakin o eski günleri izlemiyor degilim. Belkide özlenen cocukluktur.
  5 ... giden gider
 • geceye bir ahmet kaya şarkısı bırak

  52.
  Olmasaydı sonumuz böyle.
  ... giden gider
 • ahaber seyredip sıkışınca foxhaber arayan türbanlı

  3.
  A haber ne ise fox da o. Biri bir tarafı hic kusursuz diğeri de tamamen suçlu ve kusurlu gösterme peşinde. Yahu bu adamlar hic mi iyi bir sey yapmadılar. Bu kadar insan neden oy veriyor. Sırf makarna ve kömür olamaz heralde. Birilerinin şapkayı öne koyup düşünmesi lazım.
  2 -3 ... giden gider
 • çocuk sahibi olmak

  179.
  Dünyanın en güzel olayıdır. Maddi ve manevi acıdan sorumluluk ister. Üstesinden gelemeyekcesiniz denemeyiniz.
  2 ... giden gider
 • sözleniyorum sözlük

  11.
  Allah hayırlı uğurlu etsin. Tamamına erdirsin. Günümüzde evlenmek cesaret ve biraz da sans işi. Allah herkesin gönlüne göre versin.
  3 ... giden gider
 • hemşire

  183.
  Havalarından geçilmiyor. Doktorlar onlardan daha mütevazı.
  4 ... giden gider
 • çok kişinin bilmediği muhteşem şarkılar

  12.
  Muhteşem abartılı olabilir belki ama şener şen gönül yaradı filminde bir şarkı vardı kürtçe , adini hatırlayamadım. Cok güzeldi. Ne zaman dinlesem ağlayasım gelir.
  2 ... giden gider
 • üstteki yazarı mutlu edecek bir şeyler söyle

  44.
  Allah sizi sevdiklerinizden ayirmasin.
  6 ... giden gider
 • metin akpınar olayında trollerin çılgına dönmesi

  2.
  Verdiği örneklerle açıkça hedef göstermiştir. Yakışmamıştır. Demokrasiyle yönetiliyorsak beğensek de beğenmesek de sandiktan çıkanı kabul etmek ve saygı duymak zorundayız.cok kullanmam bu cümleyi ama gerçekten herkes haddini bilecek.evde kendi aralarında hükümeti sohbetle devirip kendi istediklerini iktidar yapabilirler lakin televizyona çıkıp atıp tutamazlar.
  3 -4 ... giden gider
 • evli erkeğin özgürlüğünün sınırlı olduğu iddiası

  6.
  Bir kadın tek başına tatile gitmek isteyen erkeğe izin veriyorsa orda bir sorun vardır.erkek niye yalnız gitmek ister o ayrı bir konu. Sevmiyordur kadin gitsin de kafami dinleyim diyordur ya da sıkılmıştır kendi haline bırakmıştır.kadinlarin beyni farklı çalışır.oyle evlilik olmaz.
  1 ... giden gider
 • türbanlı subay varsa sakallı subay da olmalıdır

  4.
  Basortusu farzdır.sakal sünnet.eger sakal farz olsaydı herkes bırakırdı.bir de kep takın falan denmiş.kepten saçlar çıkabilir ya da boyun görünür.iste böyle.
  6 -5 ... giden gider
 • yazarların mutsuzluk sebepleri

  17.
  Şu aralar yaşadığım sağlık sorunları beni fazlasıyla mutsuz etti. Psikolojim bozuldu. Yalnızlık su bu gibi şeylere takmayın kafanızı. Sağlığınız yerindeyse sizden iyisi yok.
  5 ... giden gider
 • yeni şeyler getiriyorum